Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi

Nasıl Yaparız ?

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

İnternet geniş kitlelere ulaşmanın en kolay yoludur. İnternet sayesinde dünyanın dört bir yanına kolayca ulaşmak, firmanızın tanıtımı yapmak, iş bağlantıları kurmak çok daha kolaydır. Ancak bunun olmazsa olmazı web sitesidir. Tasarım konusunda özgün, kullanımı kolay, iyi tasarlanmış bir web sitesi firmanıza prestij kazandırırken, hedef kitlenizin çok daha dikkatini çekecektir.

Müşterimizden gelen istek doğrultusunda, karşılık görüş alışverişi yapılarak, web sitesinin tarzı belirlenir. Daha sektöre, hedef kitleye ve müşteri isteklerine uygun taslak oluşturulur. taslak kabul edildiği takdirde programlama aşamasına geçilerek en kısa sürede sonlandırılıp site aktif hale getirilir.

E-Ticaret siteleri genellikle hazır paket modüller üzerine inşa edilir.  Değişik özellikler taşıyan sistemler ayrı programlama ve maliyet gerektirir. Fakat hazır modüllerin üzerinde  bazı geliştirmeler yaparak  kullanıcı dostu, tasarımsal anlamda göze hoş gelen siteler tasarlamaktayız. Ancak görselleştirmede belli sınırlar olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Web sitenizin amacına uygun olarak tasarlanması ve

renk uyumu çok önemlidir.

Yaptığımız web sitelerinde ileriye dönük destek sunuyoruz.

Sitenizde gelecekte çıkabilecek sorunlara karşı ve

ileride yapılacak güncellemeleri tamamen ücretsiz yapıyoruz.

grafikfabrikasi.com sitesinde yer alan

tasarımların kullanım hakkı sahiplerine aittir.

İzin alınmadan kullanılması yasaktır.

grafikfabrikasi.com