Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Fark yaratmak için farklı olmak gerekir.

Hakkımızda

Grafik Fabrikası'nın farkı nedir?

Peki Nasıl Yaparız ?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Tasarımın başlangıç noktası fikirdir. Fark yaratacak doğru fikir için farklı ufuklara bakmanız gerekir. Aradığınız doğru herkezin gittiği yönün tam ters istikametinde olabilir. Hatta bazen garipsediğiniz, "Bu olur mu?" dediğiniz bir fikir büyük fark yaratabilir.

Grafik Fabrikası temelinde özgür tasarımı ifade eden freelance bir oluşumdur. Dünyada giderek kabul gören homeoffice çalışma şeklini benimseyen Grafik Fabrikası; ticari kaygıları en düşük düzeye indirip, günün hemen her saati rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir yapılanmadır. Amacı çok iş çıkarmak değil, doğru ve kaliteli tasarımlar ortaya koymak, büyük projelere imza atmaktır. Grafik Fabrikası Mersin merkezli olmasına rağmen Türkiye'nin her yanına hizmet vermekte, bunu gelişen iletişim araçları sayesinde aksatmadan başarmaktadır.

 

Grafik Fabrikası'nın en önemli farkı arada hiç bir aracının olmamasıdır. İsteklerinizi direk tasarımcının kendisine iletirsiniz. Böylece hem zamandan hem de aracı maliyetinden kurtulmuş olursunuz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizimle çalışmak istediğinizde, yüzyüze veya online kanallar üzerinden sizinle görüşme yaparız. Sizi yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirir, tasarımlar hakkında fikirlerimizi aktarırız. Çalışmanın yapılacağı sektörle ilgili ulusal ve dünya literatürünü inceler, fikirler üretiriz. Ürettiğimiz fikirler üzerinden uygun olanları tasarıma döker daha sonra sizin görüşlerinize sunarız. Sizden gelen eleştiri ve fikirler doğrultusunda tasarımı, çizgisini kaybetmeden şekillendirir ve teslim ederiz.

Kalıplaşmış tasarımlardan sıkıldıysanız, etkili reklam çözümleri arıyorsanız, karşılaştığınız sorunlara karşı hızlı çözüm sunulmasını istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.

 

Grafik Fabrikası'nda yapılan her çalışma bizim için ayrı bir önem taşır. Bu nedenle iş sürecinde olsun, iş tesliminden sonra olsun dilediğiniz konuda bize danışabilirsiniz.

 

Grafik Fabrikası'nda yapılan her tasarım müşteriye eksiksiz teslim edilir. Fakat olurda tasarımları kaybederseniz, veri bankamızdan dünyanın neresinde olursanız olun direk indirebilirsiniz.

 

Neler yaptığımıza, ne tür tasarımlara imza attığımıza bakın. Bu size kalitemiz ve altyapımız hakkında fikir verecektir. Reklam konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmaları tek bir çatı altında Grafik Fabrikası'nda bulabilirsiniz.

grafikfabrikasi.com sitesinde yer alan

tasarımların kullanım hakkı sahiplerine aittir.

İzin alınmadan kullanılması yasaktır.

grafikfabrikasi.com