Animasyon Nedir?

Animasyon

Nasıl Yaparız ?

Neden Animasyon ?

Animasyon kısaca bir karaktere, modele hareket kazandırmaktır. Animasyon reklam filmi ise bir seneryo doğrultusunda ürünün, markanın tanıtımını yapmak amacıyla oluşturulan video içerik olarak tanımlanabilir. Animasyon film oluşturulurken dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı vardır. Animasyon reklam filmleri 2D ve 3D olarak oluşturulur.  Her ikisininde kendine göre zorlukları olmasına rağmen, 3D filmler yapısı gereği daha uzun süre almakta ve ayrıntı barındırmaktadır.

Markanın ihtiyacı doğrultusunda filmin senaryosu oluşturulur. Senaryoya ve ayrıntıya bağlı olarak bitiş süresi belirlenir. Müşterimiz düzenli olarak aşamalar konusunda bilgilendirilir. Animasyon filmlerde teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Günümüzde internetin girmediği hemen hemen hiçbir yer kalmamıştır. Buna bağlı olarak internet kullanıcılarının beklentileri de artmaktadır. Video içerikli reklamlar daha çok ilgi çekme, marka veya ürünü tanıtmada çok daha başarılı olmaktadır. Durum böyle oluncada markalar reklam filmine yönelmiş, özellikle animasyon filmleri tercih etmeye başlamışlardır.

Animasyon reklam filmleri hedef kitlenin dikkatini çekmenin

en iyi yoludur.

Sattığınız ürün veya hizmeti animasyon reklam filmleriyle tanıtmanız hem akılda kalıcılık sağlar hemde firmanıza prestij katar.

grafikfabrikasi.com sitesinde yer alan

tasarımların kullanım hakkı sahiplerine aittir.

İzin alınmadan kullanılması yasaktır.

grafikfabrikasi.com